Volvo XC90 II D5 Inscription

Detail vozidla

Cena 2 084 548 Kč včetně DPH
1 722 767 Kč bez DPH

Možný odpočet DPH
Typ vozidla Nové / Skladové
Najeto 10 km
Obsah motoru 2,0 L
Výkon 173 kW / 235 PS
Palivo Nafta
Převodovka Automatická
Barva exteriéru Bílá
Volvo XC90 II D5 Inscription
  • Kontaktovat dealera
  • Tisk

Mach Motors s.r.o.

Na Dlouhé louce 1730
České Budějovice 370 11

Technické parametry

Detail vozidla

Vůz má nainstalovaný styling paket exteriéru 1, Urban Luxury se spodními lištami dveří

Součástí Urban Luxury se spodními lištami dveří jsou následující produkty:
- Kryt podběhu, přední nárazník. Stylový prvek propůjčující přídi vozu robustní vzhled a posilující jeho průbojný charakter. Jedinečný dolní spojler dostupný ve všech barvách karoserie vozu s plně integrovaným krytem podběhu z kartáčované nerezové oceli. Dále zahrnuje černě lakovanou dolní mřížku s jedinečným vzorem, která nahrazuje dolní mřížku osazovanou na vůz standardně.
- Dekorativní rámeček, přední. Jedinečné exkluzivní příslušenství, které zvýrazňuje dynamický vzhled přídě. „Přední dekorativní rámeček“ se dodává v několika variantách chromové povrchové úpravy a s jedinečným vzorem lakované masky chladiče pro dokonalé sladění s dalšími stylovými prvky vozu. Tyto dekorativní rámečky nahrazují standardně osazované přední dekorativní rámečky vozů.
- Ozdobná prahová lišta se spodní lištou dveří. Stylový prvek, který dodává vozidlu na výrazu a oblast prahů působí elegantněji. „Ozdobná prahová lišta se spodní lištou dveří“ představuje ozdobnou prahovou lištu v unikátní barvě s plně integrovanou ozdobnou spodní lištou dveří z kartáčované nerezové oceli. Takto integrovaná spodní lišta dveří dotváří společně s příslušenstvím „Body kit, boční“ barevně tématické ladění exteriéru. Nahrazuje standardní ozdobné prahové lišty vozidla.
- Body kit, boční. Velmi výrazně viditelný a exkluzivní body kit obsahuje dveřní lišty a rozšíření lemů blatníků, které jsou dostupné ve všech barvách exteriéru vozidla. Tento body kit vylepšuje luxusní vzhled vozidla a podtrhuje jeho SUV charakter.
- Kryt podběhu, zadní nárazník. Jedinečný stylový prvek pro záď vozu, vizuálně velmi výrazný a exkluzivní. Skládá se z barevně kódované dolní nárazníkové sekce s integrovaným krytem podběhu z kartáčované nerezové oceli s plně integrovanými koncovkami výfuku na obou stranách. K těmto koncovkám výfuku patří také unikátní dvojité koncovky dodávající vozu auru síly a výjimečnosti.

Volitelná výbava

PAKETY
Business - Navigační systém, Aktivní park. asistent
Versatility - Bezklíčový přístup, Ochranná síť, uchycení nákupních tašek, 12 V zásuvka v zav. prostoru
Luxury Seat - Ventilace sedadel, el. nast. prodloužení podsedáku řidič/spolujezdec, El nast. boční vedení předních sedadel 
Light - Kompletní LED světlomety sABL,AHB2+LED DLR, Vnitřní a vnější zrcátka s aut. změnou odrazivosti, Vysokotlaké ostřikovače světlometů
Winter - Vyhřívaná přední sedadla, Vyhřívané trysky ostřikovačů
Xenium - Grafický head-up displej, Sluneční clony, Panoramatická střecha, Kamery parkovacího asistenta s výhledem 360 stupňů

Volitelná výbava:
Samostatní CD přehrávač
IntelliSafe Surround
Automatická čtyřzńová klimatizace
Vyhřívaná zadní sedadla
230V napájecí zásuvka v zadní části středového tunelu
Vzduch. odpružení pro všechna 4 kola + akt. podvozek
Náhradní dojezdové kolo
Tónovaná zadní okna
Vyhřívaný volant
Inscription 5 míst

Video / Živé video

Mach Motors s.r.o.

Na Dlouhé louce 1730
České Budějovice 370 11